سرمربی منچستریونایتد با پیروزی مقابل آرسنال گفت: خوشحال هستیم که سهمیه لیگ قهرمانان ما قطعی شد. اگر بازی مساوی تمام می‌شد عادلانه نبود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در حساس‌ترین بازی هفته‌ لیگ جزیره به مصاف آرسنال رفت و توانست حریف را بانتیجه دو بر یک شکست دهد.گل دقایق پایانی مروان فلاینی زد.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد بعد از پایان این مسابقه ابتدا درباره حضور مروان فلاینی در فصل آینده صحبت کرد و گفت‌: من فکر می‌کنم بازیکنی که بعد از گلزنی آرم باشگاه را در دست می‌گیرد و می‌بوسد می‌خواهد در تیم بماند. او بازیکن مهمی برای باشگاه است. هم من و هم باشگاه دوست داریم که او قراردادش را تمدید کند و من امیدوار هستم که این اتفاق به زودی رخ دهد.

سرمربی منچستریونایتد ‌اضافه کرد: خوشحال هستیم که سهمیه لیگ قهرمانان ما قطعی شد. اگر بازی مساوی تمام می‌شد عادلانه نبود. فشار روی تیم آرسنال نبود، با این حال خوب دفاع کردند. در نیمه دوم تلاش بسیار زیادی کردیم تا گلزنی کنیم و خوشحال هستم که توانستیم به حقمان برسیم. هنوز چهار امتیاز دیگر نیاز داریم که نایب قهرمانی خودمان را قطعی کنیم.

سرمربی شیاطین سرخ در پایان صحبت خود، درباره مصدومیت لوکاکو و آخرین حضور آرسن ونگر در اولدترافورد به صحبت پرداخت و گفت‌: درباره ونگر باید این را بگویم که  او رقیب قابل احترامی برای ما بود و خوشحال هستم که سرالکس قبل از بازی از او تقدیر کرد، چون فرگوسن بیش از من برابر ونگر قرار گرفت. درباره مصدومیت لوکا هم فعلا چیز خاصی نمی‌توان گفت‌. او حتی شاید فینال جام حذفی را از دست بدهد. ما امیدواریم او را در کنار خودمان داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج