ستاره پیشین بایرن مونیخ گفت: بایرن مونیخ دیگر نمی‌تواند بازیکنی مثل لواندوفسکی پیدا کند او مهاجم غیرقابل جایگزین محسوب می‌شود و بهترین شماره "۹" جهان در حال‌ حاضر است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه کیکر، روبرت لواندوفسکی، مهاجم گلزن بایرن مونیخ در این فصل عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است و توانسته ۳۹ گل در تمامی رقابت‌ها به ثمر برساند. گفته می‌شود این بازیکن در تابستان راهی رئال مادرید خواهد شد.

مهاجم ۲۹ ساله بیش از ۱۰۰ گل برای بایرن مونیخ از زمان حضور در این تیم به ثمر رسانده است و توانسته سه قهرمانی در بوندسلیگا را به دست بیاورد.

لوتار ماتئوس با تمجید از این بازیکن گفت:‌ بایرن مونیخ دیگر نمی‌تواند بازیکنی مثل او را پیدا کند و نباید اجازه رفتن به او بدهد. او مهاجم غیرقابل جایگزین محسوب می‌شود و بهترین شماره "۹" جهان در حال‌ حاضر است. آن طور که من اطلاع دارم رئال مادرید قصد به خدمت گرفتن او را در تابستان ندارد و روبرت در مونیخ خواهد ماند. از نظر من روبرت باید روی تاثیرگذاری در بازی‌های مهم کار کند. او باید بتواند در بازی‌های مهم و حساس برای تیمش مهم باشد.

بایرن مونیخ در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان باز هم برابر یک تیم اسپانیایی شکست خورد و ۲ بر یک در خانه مغلوب رئال مادرید شد تا کار این تیم برای صعود به دیدار نهایی سخت شود. در بازی نخست لواندوفسکی نتوانست تاثیر زیادی در بازی تیمش داشته باشد و باید دید در بازی برگشت او می‌تواند جبران کند و تیمش را به دیدار نهایی ببرد یا خیر.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج