باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بعد از کسب عنوان یازدهمین قهرمانی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سایت باشگاه پرسپولیس به مناسبت یازدهمین قهرمانی سرخپوشان در رقابت‌های سراسری اطلاعیه‌ای را صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

خداوند متعال را سپاس می‌گوییم که در سایه رحمت وی توانستیم قهرمانی باشکوه دیگری را تقدیم هواداران کنیم که حمایت‌های ایشان سرمایه‌های همیشگی این باشگاه بوده و خواهد بود.

جا دارد این قهرمانی را در کنار هواداران پر شور و وفادار به پیشکسوتان عزیز به ویژه آنهایی که دیگر در میان ما نیستند و جای خالی ایشان را احساس می‌کنیم نیز تقدیم سازیم که خانواده پرسپولیس خود را مرهون زحمات این عزیزان می‌داند.

بی‌تردید برگزاری منظم و در خور شأن رقابت‌های لیگ برتر با تلاش‌های نهادهای گوناگون امکانپذیر شده است که بعضا تلاش‌های آنها کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین برای قهرمانی سرخپوشان عوامل گوناگونی دست‌اندرکار بوده‌اند تا اقتداری که شاهد بودیم، رقم زده شود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بر همین اساس، وظیفه خود می‌داند مراتب سپاس و قدردانی خود ،چه به عنوان تیمی از تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها و چه به عنوان قهرمان بلامنازع فوتبال ایران، نسبت به وزارت ورزش و جوانان ،هواداران، پیشکسوتان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال، حامیان مالی باشگاه، صدا و سیما ، رسانه‌های گروهی، به ویژه فعالان رسانه‌ای حوزه پرسپولیس، استانداری و شورای تامین استان ، فرمانداری، نیروهای انتظامی و یگان ویژه مستقر در ورزشگاه، شهرداری تهران، هیأت فوتبال استان تهران، مدیریت مجموعه ورزشی آزادی، سرویس‌های حمل و نقل عمومی، آتش نشانی، اورژانس، حراست، کارکنان پر تلاش و دلسوز باشگاه و دیگر عوامل اجرایی که شاید نام آنها از قلم افتاده شده باشد را اعلام دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج