مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم‌ ملی تکواندو ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2018، روز شنبه 8 اردبیهشت‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از 4 خرداد ماه به مدت دو روز و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می‌شود. تیم‌ ملی تکواندو کشورمان که برای حضور در این دوره از رقابت‌ها از روز 11 فروردین‌ماه تمرینات خود را با حضور 26هوگوپوش آغاز کرده است، روز شنبه – 8 اردیبهشت‌ماه مرحله نهایی مسابقات انتخابی را پشت سر می‌گذارد تا تکلیف نفرات اعزامی به این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو ایران با اعلام این خبر اظهار کرد: مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی روز شنبه و در 5 وزن 54-، 58-، 63-، 68- و 80- کیلوگرم پیگیری می‌شود. در روندی که ما برای انتخاب هوگوپوشان در نظر گرفتیم هر تکواندوکار باید 2 پیروزی از 3 مبارزه خود در مسابقات انتخابی را در کارنامه خود کسب می‌کرد و با توجه به اینکه در 3 وزن 74-، 87- و 87+ کیلوگرم تکواندوکاران دو برد خود را بدست آوردند در این 3 وزن انتخابی برگزار نخواهیم کرد.

وی افزود: آرش صلاحی‌نژاد، جواد امیری سرخی، مهدی یوسفی، عرفان حیدری، محمدرضا خانی و مرتضی شیری به دلیل نتایج کسب شده در مرحله نخست مسابقه انتخابی و جام فجر از اردوی تیم‌ملی کنار رفتند و روز شنبه شاهد پیکار 14 تکواندوکار برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج