تیم ملی فوتسال المپیک ایران دوشنبه تهران را به مقصد ایتالیا ترک می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتسال المپیک ایران که برای حضور در المپیک جوانان آماده می‌شود، دوشنبه تهران را به مقصد ایتالیا ترک می‌کند تا دو بازی در این کشور انجام دهد.

تیم‌های ملی ایتالیا، ایران، اسلوونی و فرانسه چهار تیمی هستند که در این تورنمنت حضور خواهند داشت و درحالی که قرار بود تمام تیم‌ها با یکدیگر مصاف داشته باشند، هر تیم دو بازی خواهد داشت. بنابراین ایران در بازی نخست به مصاف ایتالیا می‌رود و در صورت برد، راهی دیدار فینال می‌شود تا با برنده اسلوونی و فرانسه مصاف کند.

تیم‌ ملی بعد از برگزاری دو بازی قرار است ظهر جمعه ایتالیا را به مقصد کشورمان ترک کند و کادرفنی درخواست داده تا تیم ملی صبح جمعه با تیم سوم تورنمنت نیز بازی کند.

علی صانعی سرمربی تیم ملی اسامی ۱۶ بازیکن را برای این تورنمنت اعلام کرده و اگر مشکلی در صدور روادید پیش نیاید، هر شانزده بازیکن به ایتالیا خواهند رفت.

ابوالفضل حسن‌خانی، بلال اسماعیلی، رضا تمیزی، رضا طهماسبی اصل، رضا قنبری، سالار آقاپور، سجاد دارابی، سجاد عادل پور، شادمان کریمی، علیرضا بابایی، علیرضا صدیق، فرهاد ابراهیمی، مسعود یوسف شاهوردزاده، محدی علیزاده و مهدی مهدیخانی، ۱۶ بازیکنی هستند که از سوی صانعی به تیم ملی دعوت شده‌اند.

هم‌چنین داود پرهیزگار به عنوان سرپرست جدید تیم ملی المپیک فوتسال انتخاب شده است. او ریاست کمپ تیم‌های ملی و  سرپرستی تیم‌ ملی جوانان فوتبال را در کارنامه دارد.

حمید شاندیزی (مربی)، کاظم صادقی (مربی دروازه‌بان‌ها)، مسعود جنتی (ماساژور) و دکتر مداح (پزشک) نیز در کادرفنی حضور دارند.

برنامه بازی‌های تورنمنت ایتالیا

چهارشنبه؛ ۵ اردیبهشت

ایران - ایتالیا

اسلوونی - فرانسه

پنج‌شنبه؛ ۶ اردیبهشت

فینال و رده‌بندی

تیم ملی فوتسال المپیک ایران مهر امسال در المپیک جوانان در آرژانتین شرکت خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج