سرمربی منچستریونایتد بعد از پیروزی با ارزش تیمش برابر منچسترسیتی گفت: می‌خواهیم این را ثابت کنیم که دومین تیم خوب انگلیس هستیم و همین هم شد و توانستیم تیم صدرنشین را شکست دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد دیشب (شنبه) در حالی که با دو گل از رقیب خود منچسترسیتی عقب بود در نیمه دوم متحول شد و توانست ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دهد و در نهایت برنده مسابقه لقب بگیرد.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد بعد از این بازی گفت‌: نمایش خیلی خوبی از تیم شاهد بودیم. آنقدرها هم که مردم فکر می‌کنند منچستریونایتد بد نیست. آنقدرها هم که مردم فکر می‌کنند من بد نیستم و آنقدرها که مردم فکر می‌کنند بازیکنانم بد نیستند. ما می‌خواهیم این را ثابت کنیم که دومین تیم خوب انگلیس هستیم و همین هم شد و توانستیم تیم صدرنشین را شکست دهیم.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در ادامه‌ ‌اضافه کرد: روی گل اول خیلی ناراحت شدم، چون سومین گلی بود که ما از منچسترسیتی روی ضربات کرنر آن را دریافت می‌کردیم. بعد از این که گل دوم را دریافت کردیم نیاز بود که اعتماد به نفس بازیکنان را بالا نگه داریم و پرس شدیدی را در دستور کارمان قرار دهیم. خوشبختانه در نیمه دوم به خوبی توانستیم از فرصت‌های به دست آمده بهره ببریم و در نهایت هم به آن چه که می‌خواستیم دست پیدا کردیم.

آقای "خاص" در پایان به تمجید از پل پوگبا پرداخت و گفت‌: من شنیده‌ام که پپ گواردیولا گفته رایولا (مدیر برنامه‌های پل پوگبا) او را در ژانویه به منچسترسیتی تعارف زده است، اگر این طور است حالا باید بگویم با این بازی خوب، قیمت او بیشتر هم شده است. پوگبا در همان نیمه نخست هم خوب ظاهر شد و من نیز از عملکرد او راضی بودم. هر چند زدن دو گل برای یک هافبک در این بازی بزرگ خیلی خوب است. ما اهمیت این بازی را درک کردیم و خواستیم به هوادارانمان شادی بدهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج