سه تن از جودکار ایرانی در نخستین روز از مسابقات جودو آنتالیا حذف شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، در اولین روز از مسابقات جودو گرندپری آنتالیا، 3 نماینده ایران از دور رقابت ها حذف شدند. 

در وزن ۶۰- کیلوگرم علی قلی‌پور نفر در دور نخست برابر علی پوپالزای از افغانستان به برتری رسید اما در دومین مبارزه مقابل آلبرت اوگوزوف از روسیه شکست خورد و راهی گروه بازنده‌ها شد اما در این مرحله نیز برابر یانگ وی از چین تایپه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۶- کیلوگرم، ایران دو نماینده داشت. قاسم نوری‌زاده پس از استراحت در دور نخست برابر محمد الساعدی از عراق پیروز شد اما در دومین مبارزه برابر دنیس ویرو از مولداوی و نفر ۲۴ رنکینگ جهان شکست خورد و این‌بار نیز همانند رقابت‌های پیشین خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دیگر نماینده ایران در این وزن، علیرضا خجسته، نفر ۴۵ رنکینگ جهان بود که پس از استراحت در دور نخست، مقابل جوزف نورکویچ از مونته نگرو پیروز شد اما در دومین مبارزه برابر باگرتی نینیاشویلی نفر ۶۵ رنکینگ جهان از گرجستان شکست خورد و او نیز خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار رفت‌.

هدایت تیم ملی جودو بزرگسالان ایران بر عهده محمد منصوری است.

محمد بریمانلو در وزن ۷۳-، سعید ملایی در ۸۱-، وحید نوری در ۹۰-، رامین صفویه و حمیدرضا سجادی‌فرد در ۱۰۰- و جواد محجوب در سنگین وزن، ۶ نماینده دیگر ایران در این رقابت‌ها هستند که طی ۲ روز آینده به مصاف رقیبان‌شان می‌روند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج