پرسپولیس به دنبال این است تا با کسب امتیاز از زمین نسف جواز صعود خود به مرحله بعدی را به دست بیاورد.

به گزارش خبرگزاری موج پرسپولیس به دنبال این است تا با کسب امتیاز از زمین نسف جواز صعود خود به مرحله بعدی را به دست بیاورد.

دو شکست پیاپی برابر استقلال و سایپا اکنون شرایط را در اردوگاه سرخ برخلاف انتظارات پیش می‌برد و آنها برای دستیابی به اولین هدف خود به دنبال امتیاز از زمین نسف قارشی هستند.

برانکو که برای بازی قبلی مقابل سایپا 6 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت اینبار تنها شجاع خلیل‌زاده را غایب می‌بیند و باید چیدمان خط دفاعی‌اش را با تغییر مواجه کند.

در درون دروازه اما بیرانوند بار دیگر به ترکیب بازخواهد گشت و امیدوار است همچون دو بازی قبلی در لیگ قهرمانان آسیا موفق شود با کلین شیت سرنوشت‌ساز از زمین خارج شود.

در غیاب شجاع خلیل زاده به نظر می‌رسد این محسن ربیع‌خواه باشد که همچون بازی با سایپا پست دفاع میانی را اینبار در کنار سید جلال حسینی تجربه کند. در دو سمت دفاعی نیز با بازگشت محمد انصاری به ترکیب اصلی در سمت چپ خواهد ایستاد و در سمت مخالف نیز صادق محرمی قرار خواهد گرفت.

سورپرایز برانکو در خط میانی خروج احمد نوراللهی است و در سیستم ۲-۴-۴ خطی خود از کمال کامیابی‌نیا و حسین ماهینی سود خواهد برد. وحید امیری و فرشاد احمدزاده نیز شرایط بازگشت به ترکیب اصلی را به دست آورده‌اند تا خیال برانکو برای ساماندهی حملات تیم تا حد زیادی راحت شود.

سیامک نعمتی نیز در این بازی در ترکیب اصلی و در کنار علی علیپور‌ خواهد ایستاد و امیدوارند از ضعف دفاعی نسف قارشی‌‌ برای دستیابی به گل سود ببرند.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محسن ربیع‌خواه، محمد انصاری،حسین ماهینی، صادق محرمی، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، علی علیپور، کمال کامیابی‌نیا

دیدار دو تیم به میزبانی نسف قارشی و از ساعت 19:00 برگزار‌ خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج