مدافع ایرانی السد با پایان مصدومیت 40 روزه‌اش به فهرست این تیم مقابل الوصل بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی پورعلی‌گنجی تا هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر در 17 بازی به‌عنوان مدافع ثابت السد به میدان رفت و در تمام مسابقات حضور کامل داشت ولی مصدومیت در دیدار مقابل الاهلی موجب دوری نسبتا طولانی مدت او از دیدارهای حساسی شد.

پورعلی گنجی قهرمانی لیگ ستارگان قطر را هم از دست داد

پورعلی‌گنجی بعد از مصدومیت در هجدهمین بازی فصل لیگ ستارگان نتوانست در دیدارهای حساس مقابل الدحیل، ام صلال و الخور به میدان برود که در نبود او السد هر سه مسابقه را با شکست پشت سر گذاشت و قهرمانی لیگ ستارگان قطر را هم از دست داد.

مدافع ملی پوش ایرانی السد به دلیل آسیب دیدگی علاوه بر بازی‌های لیگ ستارگان، در دو دیدار رفت و برگشت لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی ازبکستان و همچنین مسابقات تدارکاتی تیم ملی ایران برابر تونس و الجزایر نتوانست به میدان برود ولی حالا بعد از گذشت حدود 40 روز به فهرست بازی تیمش بازگشته است.

مرتضی پورعلی گنجی

السد امشب ساعت 20 میزبان الوصل امارات خواهد بود

السد از ساعت 20 امشب در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا میزبان الوصل امارات خواهد بود و می‌تواند در صورت کسب پیروزی از مرحله گروهی صعود کند که خبر خوب برای تیم قطری بازگشت پورعلی‌گنجی به فهرست بازی این تیم است.

پورعلی‌گنجی طی چهار روز اخیر در تمرینات گروهی السد حضور یافته و می‌تواند در دیدار آسیایی مقابل الوصل امارات به میدان برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج