سرمربی تیم نسف قارشی ازبکستان گفت: ما بازی های تیم پرسپولیس را آنالیز کرده ایم و می دانیم که این تیم از لحاظ بدنی و تاکتیکی قدرتمند است و اشتباه نمی کند. ما در بازی فردا باید کاری کنیم که پرسپولیسی ها دچار اشتباه شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، روزکول بردیف، سرمربی تیم نسف قارشی ازبکستان در نشست خبری دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فردا بازی دشواری برابر  پرسپولیس داریم.پرسپولیسی ها قهرمانی خود را در لیگ ایران تقریبا تثبیت کرده اند و تمام تمرکزشان بر موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است.

وی ادامه داد: پرسپولیس در حال حاضر بهترین تیم ایران است. بازی فردا آخرین فرصت ماست اگرچه فرصت بسیار کمی برای صعود داریم ولی با تمام قدرت وارد زمین بازی خواهیم شد.

وی افزود: فردا برابر پرسپولیس باید یک بازی تاکتیکی را به نمایش بگذاریم و  در این دیدار برای برد وارد زمین بازی شویم. یک بازیکن مصدوم به اسم چران داریم که فردا ما را همراهی نخواهد کرد و آماده بازی نیست.  حضور این بازیکن در بازی بعدی مهم است به همین دلیل ما فردا از او استفاده نمی کنیم.

سرمربی نسف قارشی در پایان گفت: ما بازی های تیم پرسپولیس را آنالیز کرده ایم و می دانیم که این تیم از لحاظ بدنی و تاکتیکی  قدرتمند است و اشتباه نمی کند. ما در بازی فردا باید کاری کنیم که پرسپولیسی ها دچار اشتباه شوند. امیدواریم هواداران در بازی فردا از تیم ما حمایت کنند تا با تمام قدرت بازی کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج