تیم ملی کوراش ایران با کسب سه نشان طلا، سه نقره و دو برنز نایب قهرمان آسیا شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پایان کوراش قهرمانی آسیا تیم ملی کوراش ایران نایب قهرمان آسیا شد.

تیم میزبان بر سکوی سوم ایستاد

در پایان پیکارهای کوراش قهرمانی آسیا در هند، نمایندگان ایران با کسب سه نشان طلا، سه نقره و دو برنز عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کردند. ازبکستان قهرمان شد و تیم میزبان بر سکوی سوم ایستاد.

الیاس علی اکبری، محمد ملک محمدی و جعفر پهلوانی طلایی های کاوران کشورمان بودند، امید تیزتک، قاسم احدی و محمد علی ذاکری به نشان نقره یافتند و مهتاب باغچقی و زهرا باقری صاحب گردن آویز برنز شدند.

در جدول ۱۵ نفره وزن منهای ۸۱ کیلوگرم الیاس علی اکبری قهرمان شد و امید تیزتک دیگر نماینده کشورمان در این وزن بر سکوی دوم ایستاد.

پایان اردوی تیم ملی کوراش بانوان و آقایان در مشهد

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم و در فینال تمام ایرانی روز نخست محمد ملک محمدی به نشان طلا رسید و قاسم احدی دوم شد، در این وزن ۱۰ورزشکار حضور داشتند.

در جدول هفت نفره وزن به اضافه ۹۰کیلوگرم جعفر پهلوانی بر سکوی نخست ایستاد و محمد علی ذاکری در جای دوم قرار گرفت.

در بخش زنان در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم نیز مهتاب باغچقی صاحب گردن آویز برنز شد و زهرا باقری نماینده وزن منهای ۷۸ کیلوگرم کشورمان بر سکوی سوم ایستاد.

بهزاد وحدانی و جعفر فیروز آبادی در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم، طاهره آذرپیوند و فاطمه شبانی در وزن منهای ۵۲کیلوگرم، زهرا نادری و آذر کولیوند نمایندگان وزن منهای ۶۳ کیلوگرم و لیلا چغلوند دیگر نماینده کشورمان در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماندند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج