در راستای فرمایشات مقام معظم رهبر مبنی بر حمایت از ‏کالای ایرانی مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال همزمان ‏با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی(ع) به همین عنوان اختصاص ‏پیدا کرد‎.‎

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران ‌اظهار کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۷ سال «حمایت ‌از کالای ایرانی» نام گرفته است. به همین مناسبت سازمان لیگ فوتبال ‌ایران با همراهی همه اهالی فوتبال، باشگاه ها و هیئت های فوتبال، ‌بازیکنان و مربیان ، بار دیگر پیشگام بودن خود را در این عرصه به ‌نمایش خواهند گذاشت و به همین مناسبت هفته بیست و ششم لیگ برتر ‌فوتبال که همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر است ‌به هفته « حمایت از کالای ایرانی» اختصاص می دهد‎.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد:‌حضرت آیت الله خامنه ای در فرمایشات خود از تعصب جوانان ایرانی ‌به تیم های فوتبال اشاره فرمودند و اینکه باید به تولید ملی هم به اندازه ‌تیم های فوتبال علاقه و تعصب داشت.‌

او  بیان کرد:بدون شک اهالی فوتبال و تماشاگران که از همه اقشار ‌جامعه هستند پیشرو بودن خود را در این عرصه در شعار و عمل به ‌نمایش خواهند گذاشت. مخاطبان و تماشاگران فوتبال از همه اقشار ‌جامعه می توانند در عمل نشان بدهند که در حمایت از تولید کالای ‌ایرانی و تولید ملی چه اقدام های موثری انجام خواهند داد‎.
بهمنی افزود: در حال حاضر اکثر تبلیغات محیطی فوتبال ایران ‌اختصاص به شرکت های ایرانی و کالاهای ایرانی دارد و باشگاه های ‌فوتبال ایران هم به سمت استفاده از تولیدات ایرانی حرکت خواهند کرد. ‌ضمن اینکه در سال های اخیر تمامی عوامل اجرایی مسابقات لیگ ‌برتر و لیگ دسته اول بانوان و آقایان از کالای ورزشی ایرانی ، تولید ‌ملی استفاده کرده اند. قطعا تولیدکنندگان کالای ایرانی هم بیش از ‌گذشته تلاش می کنند که کیفیت تولیدات خود را بالا ببرند‎.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج