بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: گلی که تونس به ثمر رساند تصادفی بود و با برخورد توپ به پای میلاد وارد دروازه مان شد. گل به خودی بود و از روی بدشانسی اتفاق افتاد.

به گزارش خبرگزاری موج، سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره دیدار برابر تونس اظهار کرد: بازی سختی بود و  به علت شرایط زمین و بارش باران کار برای تیم کمی سخت شده بود. بازی در چنین زمینی برای من آسان و راحت است چون در سوئد در زمین چمن مصنوعی بازی می کنیم که سرعت حرکت توپ بالاست اما به طور کل شرایط زمین باعث شده بود نتوانیم آنطور که می خواهیم بازی کنیم.
 
او ادامه داد: تونس تیم بسیار خوبی است. آنها فشار زیادی ایجاد می کردند و روحیه تهاجمی و خشنی داشتند. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و توانستیم بیشتر بازی را کنترل کنیم. فرصت هایی ایجاد کردیم و می توانستیم گلزنی کنیم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و به گل نرسیدیم. فکر می کنم تونس هم فرصت آن چنانی نداشت و گلی هم که آنها به ثمر رساندند تصادفی بود و با برخورد توپ به پای میلاد وارد دروازه مان شد. گل به خودی بود و از روی بدشانسی اتفاق افتاد.

قدوس بیان کرد: با این حال من معتقدم کادر و مربیان خوبی داریم و بازیکنان هم خودشان را باور دارند و ما می خواهیم پیشرفت کنیم. ما به چنین بازی هایی نیاز داریم.  امیدوارم که با بهترین شرایط آماده حضور در جام جهانی شویم.

او درباره غیبت برخی از بازیکنان اصلی تیم ملی به دلیل مصدومیت در این بازی و کسب تجربه برای برخی بازیکنان جدید گفت:  ما در حال پیشرفت هستیم و باید بیشتر یاد بگیریم. من آینده روشنی را برای این تیم می بینم و باید به پیشرفت تیم خود ادامه دهیم.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج