ژوزه مورینیو با وجود صعود تیمش به مرحله بعد جام حذفی گفت: من انتظار شخصیت بیشتری از تیمم در این مسابقه داشتم. من احساس کردم که ماتیچ مانند یک جزیره در میانه میدان تنها بود. او انگیزه و جاه‌طلبی بسیار زیادی داشت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل  از  ساکرنت، منچستریونایتد دیشب (شنبه) به مصاف برایتون رفت و با دو گل توانست حریف را شکست دهد تا به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس راه یابد.

ژوزه مورینیو بعد از این صعود گفت‌: من انتظار شخصیت بیشتری از تیمم در این مسابقه داشتم. من احساس کردم که ماتیچ مانند یک جزیره در میانه میدان تنها بود. او انگیزه و جاه‌طلبی بسیار زیادی داشت و در کنار او بازیکنانی بودند که بر خلاف او چنین بازی می‌کردند. برای مثال باید بگویم مک‌تامینای در این بازی به اندازه تمام بازی‌های قبلی خود توپ لو داد. با این حال او بازیکن منچستریونایتد است و باید بداند که اگر بد بازی کند تیم به وضعیت بدی دچار می‌شود.

او در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: منچستریونایتد عالی، منچستریونایتدی است که کیفیت و شخصیت لازم را داشته باشد. وقتی زیر فشار و در تاریکی به سر ببرید، تنها افراد درجه یک از عهده این کار بر می آیند. امروز ما افراد درجه یک زیادی نداشتیم. همه آن ها را می شناسم و تلاش می کنم که با آن ها کار کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج