سرمربی لیورپول گفت: بازی با منچسترسیتی بازی بسیار جذابی خواهد بود. آن‌ها تیمی بسیار با کیفیت محسوب می‌شوند، چون برای نتیجه‌ بازی نمی‌کند و فوتبالی بسیار هجومی در دستور کار خود دارد .

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از یوفا، لیورپول در قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت.

شاگردان یورگن کلوپ یکی از معدود تیم‌هایی بودند که در این فصل توانستند منچسترسیتی را شکست دهند.

 این مربی آلمانی در واکنش به قرعه‌ تیمش در لیگ قهرمانان اروپا برابر منچسترسیتی، گفت‌: قطعا بازی رفت از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. ما در بازی نخست میزبان هستیم. من این طور بازی‌ها را دوست دارم. بازی با منچسترسیتی بازی بسیار جذابی خواهد بود. آن‌ها تیمی بسیار با کیفیت محسوب می‌شوند، چون برای نتیجه‌ بازی نمی‌کند و فوتبالی بسیار هجومی در دستور کار خود دارد . اگر ما بتوانیم فلسفه فوتبالی خودمان را در زمین پیاده کنیم ، قادر خواهیم بود که نتیجه‌ لازم را برابر منچسترسیتی کسب کنیم.

سرمربی لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: دو بازی بسیار پر فشار برابر منچسترسیتی پیش رو خواهیم داشت. باید بتوانیم حریفانمان را تحت فشار قرار دهیم و نگذاریم آن‌ها فوتبال همیشگی خودشان را بازی کنند.

لیورپول در بازی نخست باید در آنفلید میزبان منچسترسیتی باشد و در ادامه‌ در ورزشگاه اتحاد دیدار برگشت خود را برابر این تیم برگزار خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج