سرمربی آرسنال گفت: بازی‌های مرحله بعد بسیار سخت و دشوار خواهد بود و رسیدن به موفقیت در رقابت‌ها لیگ اروپا کار آسانی محسوب نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل،  آرسنال در یکی دیگر از دیدارهای دور برگشت لیگ اروپا به مصاف میلان رفت که با برتری ۳ بر یک آرسنالی‌ها به پایان رسید تا این تیم بتواند در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر یک راهی مرحله بعد شود. هاکان چالهان اوغلو ابتدا میلان را پیش انداخت ولی در ادامه دنی ولبک در دقیقه ۳۹ با یک پنالتی مشکوک دروازه میلان را باز کرد و امید تیم ایتالیایی را از بین برد. 

در ادامه نوبت به گرانیت ژاکا و دوباره دنی ولبک رسید تا دروازه میلان را باز کنند و این دیدار با برتری ۳ بر یک میزبان پایان یابد. پنالتی مشکوک دنی ولبک در این دیدار باعث شد تا آرسن ونگر در نشست خبری با سوالات زیادی درباره این اتفاق روبه‌رو شود که این مربی فرانسوی گفت: صادقانه باید بگویم که این صحنه را ندیدم و و وقتی آن را با دقت ببینیم نظر واقع بینانه‌ای خواهم گفت. با توجه به واکنشی که میلانی‌ها روی پنالتی داشتند شاید بتوانیم گفت که شانس با ما در این دیدار یار بود و با آن پنالتی ما توانستیم جلوی بازی حریف را بگیریم. میلان تیم خیلی خوبی است و در این دیدار نیز روی بازی ما به خوبی کار کرده بودند. 

آرسنالی‌ها برای اولین‌بار از فصل ۰۴- ۲۰۰۳ توانستند هر دو دیدار رفت و برگشت یک دیدار اروپایی را با برد به پایان برسانند. در آن سال آرسنالی‌ها موفق شدند تیم سلتاویگو را در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهند. 

سرمربی آرسنال که این روزها باعث نارضایتی هواداران این تیم شده است، در ادامه صحبت‌هایش درباره موفقیت در لیگ اروپا گفت: برای موفقیت در لیگ اروپا لازم است که همه بازیکنان خود را در بهترین شرایط ممکن در اختیار داشته باشیم. بازی‌های مرحله بعد بسیار سخت و دشوار خواهد بود و رسیدن به موفقیت در این رقابت‌ها کار آسانی محسوب نمی‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج