ما در حال‌ حاضر هشت بازی دیگر در لیگ برتر داریم ولی بازی با سویا و برایتون بازی‌های مرگ و زندگی هستند و به همین خاطر اهمیت بسیار زیادی دارند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد فردا شب (سه‌شنبه) در خانه به مصاف سویا می رود و با پیروزی در این دیدار می توانند به مرحله بعد صعود کنند. آن‌ها بعد از این مسابقه باید در مرحله یک چهارم نهایی حذفی انگلیس هم به مصاف برایتون بروند.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد پیش از این دو مسابقه حساس،  گفت‌: بازی با سویا و برایتون بسیار با اهمیت‌تر از بازی برابر لیورپول است. بازی با لیورپول یک دربی است که همیشه و در هر سال با هر شرایطی برای هواداران مهم است. ما در حال‌ حاضر هشت بازی دیگر در لیگ برتر داریم و می‌توانیم به ۲۴ امتیاز دست یابیم ولی بازی با سویا و برایتون بازی‌های مرگ و زندگی هستند و به همین خاطر اهمیت بسیار زیادی دارند.

سرمربی منچستریونایتد درباره وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش از جمله پل پوگبا و آنتونی مارسیال، گفت‌: من الان اطلاعی از وضعیت این دو بازیکن ندارم. به زودی با پوگبا صحبت خواهم کرد و از شرایط او با خبر خواهم شد. مصدومیت برای هر بازیکنی وجود دارد. من مطمئن هستم اگر برابر سویا شکست بخوریم همه پیشرفت‌های تیمم را نادیده خواهند گرفت و فراموش می‌کنند که ما چه تیم خوبی شده‌ایم. فوتبال مدرن همین است. شما باید با شرایط روز خودتان را وفق دهید. 

ژوزه مورینیو

منچستریونایتد در حالی باید برابر سویا به میدان برود که در بازی رفت برابر این تیم در ‌اسپانیا به تساوی بدون گل رسید و در صورتی که دروازه‌اش در اولدترافورد باز شود کار برای شاگردان مورینیو سخت خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج