سرمربی میلان بعد از پیروزی برابر جنوا گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. البته باید به جنوا هم به خاطر به نمایش گذاشتن این بازی خوب تبریک گفت‌.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، میلان در هفته بیست و هشتم رقابت‌ های سری A در خانه به مصاف جنوا رفت و توانست به برتری رسد و سه امتیاز دیگر از آن خود کند.

جنارو گتوزو، سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: از این پیروزی لذت بخش خوشحالم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. البته باید به جنوا هم به خاطر به نمایش گذاشتن این بازی خوب تبریک گفت‌.

او ادامه‌ داد: بی صبرانه در انتظار این بودم که ببینم بازیکنان تیمم بعد از شکست برابر آرسنال چه واکنشی از خود نشان می‌دهند و آیا از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند. نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. در نیمه نخست بازی بدی را به نمایش گذاشتیم و مرتکب اشتباهات زیادی شدیم اما  در نیمه دوم بهتر شدیم.

گتوزو در پایان سخنان خود اظهار کرد: وقتی به جدول رده‌بندی نگاه کنید به خوبی پی می‌برید که میلان بهتر شده است. بعضی از  بازیکنان در بهترین شرایط خود به سر می‌برند و من بر این باورم که در دیدار برگشت برابر آرسنال بهتر از این هم ظاهر خواهیم شد. نگران این دیدار بودم اما خوشبختانه توانستیم بعد از شکست تلخ برابر آرسنال به پیروزی برسیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج