سرمربی منچستریونایتد درباره بازی حساس با چلسی در لیگ برتر فوتبال انگلیس، گفت‌: بازی با چلسی دیگر برای من بازی خاصی محسوب نمی‌شود. در واقع این بازی سال به سال برای من آن جایگاه خودش را از دست می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد فردا شب (یکشنبه) در حساس‌ترین بازی این هفته‌ لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی خواهد رفت. تقابل ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته در صورتی برگزار می شود که هیچ کدام از دو مربی حاضر نیستند از این بازی دست خالی بیرون بروند.

ژوزه مورینیو پیش از این بازی، گفت‌: به نظر من مهم‌ترین موضوع برای یک مربی این است که بازیکنان به او احترام بگذارند و او را قبول داشته باشند. این خود بازیکن است که باید باعث شود که مربی او را قبول داشته و به او اعتماد کند. به همین خاطر بود که در بازی‌های اخیر مک تامینای را به میدان فرستادیم، چون او اعتماد من را به دست آورد. مربی چیزی به بازیکن نمی‌دهد. خود بازیکن باید خودش را در زمین ثابت کند.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه‌ صحبت‌های خود، بیان‌ کرد: شما بازی با سویا را در لیگ قهرمانان اروپا دیدید. برای یک بازیکن سخت است که از روی نیمکت بلند شود و در نیمه نخست به بازی بیاید ولی پوگبا این کار را انجام داد و من او را تمجید کردم. درباره هررا هم باید این را بگویم که این بازیکن تا چند هفته‌ مصدوم خواهد بود و جایی در ترکیب تیم ما نخواهد داشت.

ژوزه مورینیو

سرمربی منچستریونایتد در پایان صحبت‌هایش درباره بازی حساس با چلسی در لیگ برتر فوتبال انگلیس که تیم پیشین این مربی پرتغالی نیز محسوب می‌شود، گفت‌: بازی با چلسی دیگر برای من بازی خاصی محسوب نمی‌شود. در واقع این بازی سال به سال برای من آن جایگاه خودش را از دست می‌دهد. من دیگر حس خاصی نسبت به این بازی ندارم، چون قبلا با تیم‌های مختلفی برابر چلسی بازی کرده‌ام و نتایج هم خوب و یا بد ثبت شده است. درباره چلسی هم باید این را بگویم که آن‌ها از مربی خوبی برخوردار هستند ولی به هیچ وجه نمی‌خواهم درباره این تیم صحبتی به میان بیاورم. من قبلا سرمربی چلسی بودم ولی در حال‌ حاضر روی نیمکت منچستریونایتد می‌نشینم و ارتباط خیلی خوبی هم با اعضای باشگاه  دارم و هیچ مشکلی با اعضای تیم ندارم. این جور بازی‌ها فقط برای خبرنگاران مهم است و من توجهی به آن ندارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج