سرمربی منچسترسیتی قبل از بازی با آرسنال گفت: بازی به بازی پیش خواهیم رفت چون در بازی برابر ویگان دیدیم که در فوتبال انگلیس ممکن است هر اتفاقی رخ دهد و ما خودمان را برای هر گونه غافلگیری آماده می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی و آرسنال در اولین فینال فصل فوتبال انگلیس فردا شب (یک‌شنبه) در ورزشگاه  بزرگ ومبلی برگزار می‌شود.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی تا قبل از این فینال رکورد بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشته است. او از ۱۰ فینال خود در دنیای مربیگری توانسته ۹ بار قهرمان شود و تنها یک بار در فینال‌ها شکست خورده است که آن هم برابر ژوزه مورینیو در فینال جام حذفی ‌اسپانیا بود که رئال مادرید توانست بارسا در فینال شکست دهد.

تمام تمرکزم روی بازی برابر آرسنال است

پپ گواردیولا عنوان کرد: قبل از بازی با آرسنال به این طور مسائل فکر نخواهم کرد و تمام تمرکزم بر روی بازی برابر آرسنال است.

گواردیولا

او همچنین درباره شانس بالای منچسترسیتی در لیگ برتر، گفت‌: ما به شش پیروزی دیگر نیاز داریم تا قهرمانی خودمان را در لیگ برتر فوتبال انگلیس که سخت‌ترین لیگ دنیا است قطعی کنیم ولی فعلا تمرکز ما بر روی این بازی‌ها نیست و بازی به بازی پیش خواهیم رفت چون در بازی برابر ویگان دیدیم که در فوتبال انگلیس ممکن است هر اتفاقی رخ دهد و ما خودمان را برای هر گونه غافلگیری آماده می‌کنیم.

امشب و فردا شب همچنین لیگ برتر فوتبال انگلیس برگزار می‌شود ولی دو تیم منچسترسیتی و آرسنال به دلیل بازی در فینال جام اتحادیه بازی نخواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج