فدراسیون والیبال ژاپن از تیم ملی والیبال مردان ایران برای حضور در اردوی مشترک و دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان، لیگ ملت های والیبال، رقابت های والیبال بازی های آسیایی اندونزی و جام کنفدراسیون مردان آسیا از جمله میادین پیش روی تیم ملی الف و ب مردان ایران در سال ۲۰۱۸ است.

فدراسیون والیبال ژاپن از تیم ملی والیبال مردان ایران برای حضور در اردوی مشترک و دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه دعوت کرده است که در صورت پذیرش این دعوت از سوی ایران، بازی های دوستانه در روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم مردادماه در ورزشگاه «فانا باشی» شهر چیبا کشور ژاپن برگزار می شود.

بر اساس برنامه اعلام شده فدراسیون والیبال ژاپن، تیم ملی والیبال ایران روز چهارشنبه سوم مردادماه وارد این کشور می شود و روز سه شنبه نهم مردادماه خارج خواهد شد.

همچنین فدراسیون والیبال استونی از تیم ملی ب والیبال مردان ایران برای برگزاری اردوی مشترک و سه مسابقه دوستانه با تیم ملی ب استونی دعوت کرده است.

در صورت پذیرش این دعوت نامه، اردوی مشترک دو تیم ملی ب ایران و استونی از ۱۷ تا ۲۱ خردادماه در شهر تالین استونی برگزار خواهد شد و بازی های دوستانه و تدارکاتی نیز روز های جمعه تا یکشنبه ۱۸ تا ۲۰ خردادماه برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج