سرمربی یوونتوس با پیروزی برابر فیورنتینا و با صعود به صدر جدول رده‌بندی گفت: رقابت در جدول رده‌بندی شدید و فشرده است و همچنان که در ابتدای فصل هم گفتم قهرمان در هفته‌های پایانی مشخص می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، با  آغاز هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری A یوونتوس  در  در دیداری خارج از خانه به مصاف فیورنتینا رفت و با دو گل موفق شد به پیروزی رسد و موقتاً به صدر جدول رده‌بندی صعود کند.

ماسیمیلیانو آلگری از عملکرد شاگردانش در  این دیدار راضی است . با این حال تاکید کرد که برای قهرمانی باید در دیدار آینده بهتر از این ظاهر شد.

سرمربی یوونتوس، گفت‌: بازی بسیار سختی را برابر فیورنتینا پیش‌بینی می‌کردم  و این گونه هم شد. با این حال ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با سه امتیاز زمین را ترک کردیم.

آلگری

او ادامه‌ داد: نسبت به ابتدای فصل بهتر شده ایم و الان دیگر به سختی دروازه ما باز می‌شود. در بازی‌های  ابتدایی فصل خیلی راحت گل می خوردیم اما الان وضعیت بهتر شده است. رقابت در جدول رده‌بندی شدید و فشرده است و همچنان که در ابتدای فصل هم گفتم قهرمان در هفته‌های پایانی مشخص می‌شود.

زننده گل نخست یوونتوس در این دیدار برنارسکی بود. او توانست دروازه‌ تیم سابق خود را باز کند.

یوونتوس DNA خاص خود را دارد

آلگری به ستایش از این بازیکن پرداخت و گفت‌:  این که بازیکنانی مانند ایگواین و برنارسکی برابر تیم سابق خود گلزنی می‌کنند برای ما بسیار شیرین و لذت بخش است و نشان می‌دهد  که یوونتوس DNA خاص خود را دارد. برنارسکی نشان داد که بازی به بازی در حال بهتر شدن است. باید این روند خوب خود را ادامه‌ دهیم.

آلگری در پایان سخنان خود درباره این سوال که آیا دیبالا به دیدار حساس برابر تاتنهام می‌رسد، پاسخ داد: نمی‌توانیم  درباره دیبالا عجله کنیم. باید ببینیم  که آیا او شرایط بازی کردن را پیدا خواهد کرد یا نه. هنوز چیزی مشخص نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج