سرمربی اتلتیکومادرید نسبت به اعتراض هواداران از مهاجم فرانسوی تیمش واکنش نشان داد و گفت: گریزمان در جایی که نیاز به حمله نبود آن را متوقف کرد. از او دفاع نمی‌کنم تنها به کاری که باید انجام می‌داد اشاره کردم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته‌ بیست و دوم لالیگا به مصاف والنسیا رفت و توانست با یک گل حریف را شکست دهد و به برتری رسد و همچنین فاصله‌اش را با بارسلونا صدرنشین به ۹ امتیاز رساند.

 دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت‌: برابر یکی از بهترین تیم‌های لالیگا بازی کردیم. ما تیم برتر بودیم و خیلی خوب بازی را پیش بردیم. حمله‌های ما در نیمه اول زهردار نبود. در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و توانستیم به گل برسیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه‌ اظهار کرد: تنها یک هدف داریم و آن ادامه‌ روند رو به رشدمان است. امیدواریم بازی به بازی پیشرفت کنیم. بازی خیلی خوبی برابر والنسیایی که فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته است به نمایش گذاشتیم. توانستیم بازی مورد نظرمان را به اجرا بگذاریم.

در لحظات پایانی این بازی آنتوان گریزمان حمله تیم خود را به علت کنترل بازی متوقف  کرد، این قضیه باعث خشم هواداران شد. تماشاگران به او اعتراض کردند و مهاجم فرانسوی از این اتفاق عصبانی شد.

سرمربی آرژانتینی در این رابطه اظهار کرد: بین تماشاگران و بازیکنان رابطه خوبی بر قرار بود، گریزمان خیلی خوب بازی  کرد و به خوبی دنیل پارخو را پوشش داد. او تنها نتوانست از موقعیت‌های گلی که داشت بهره ببرد. گریزمان در جایی که نیاز به حمله نبود آن را متوقف کرد. از او دفاع نمی‌کنم تنها به کاری که باید انجام می‌داد اشاره کردم. فکر می‌کنم همه هواداران از پیروزی به دست آمده خشنود هستند. گریزمان انتخاب درستی کرد و منطقی است که هواداران خواهان پیروزی باشند و اکنون همه از کسب سه امتیاز به دست آمده خوشحال هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج