سرمربی یوونتوس گفت‌: تا پایان فصل ۱۵ دیدار دیگر باقی مانده است و می‌خواهیم در همه آن‌ها به پیروزی برسیم تا ناپولی را پشت سر گذاریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از توتو اسپورت، در هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A، یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود از ساسولو پذیرایی کرد و با 7 گل به برتری رسید و موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد اما  پیروزی ناپولی برابر بنونتو باعث شد تا این تیم بار دیگر به صدر بر گردد.

ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

سرمربی یوونتوس گفت‌:  تیم ما هم از نظر ذهنی و هم از نظر بدنی در حال‌  بهتر شدن است. در شرایط بسیار حساسی از فصل قرار داریم و خوشبختانه همه بازیکنان چنین وضعیتی را به خوبی درک می‌کنند. تا پایان فصل ۱۵ دیدار دیگر باقی مانده است و می‌خواهیم  در همه آن‌ها به پیروزی برسیم تا ناپولی را پشت سر گذاریم.

آلگری

او ادامه‌ داد: ناپولی فصل استثنایی را پشت سر می‌گذارد و تیم بسیار خوبی هستند اما ما هم نشان داده‌ایم که شایستگی قهرمانی را داریم. متاسفانه تعداد بازیکنان مصدوم ما در حال زیاد شدن است. ماتوئدی دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد اما  به احتمال خیلی زیاد کاستا به زودی به شرایط بازی برسد.

دیگر فرصت اشتباه کردن وجود ندارد

سرمربی یوونتوس در پایان سخنانش، اظهار کرد: همه بازیکنان یوونتوس با انضباط و انگیزه بالا در حال تمرین و بازی کردن هستند. فصل به لحظات حساس خود رسیده و دیگر فرصت اشتباه کردن وجود ندارد. یوونتوس بعد از شکست برابر سامپدوریا به کلی تغییر کرد. الان دوباره آماده تغییر هستیم. بازیکنان مصدوم ما زیاد هستند و باید خود را در شرایط جدید قرار داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج