سرمربی بارسلونا می گوید: بازی‌های این چنینی (داربی) در لحظات پایانی همیشه حساس و پر تنش می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، در هفته‌ بیست و دوم لالیگا بارسلونا دیشب به مصاف ‌اسپانیول رفت وبا به دست آوردن  نتیجه تساوی یک بر یک دو امتیاز مهم را از دست داد.

ارنستو والورده پس از بازی گفت‌: خوشحالیم که توانستیم بازی را به تساوی برسانیم. با توجه به شرایط جوی نامناسب بازی با گذشت زمان بازی کردن سخت می‌شد و نمی‌توانستیم نمایش دلخواهمان را به اجرا بگذاریم. در نیمه دوم توانستیم بازی مورد دلخواهمان را ارائه دهیم اما پس از بارندگی توپ به سختی حرکت می‌کرد و اغلب در زمین متوقف می‌شد. شرایط زمین خطرناک شده بود. حریف از این شرایط بهره برد و توانست گلزنی کند.

ارنستو والورده

سرمربی بارسلونا در ادامه‌ اظهار کرد: بازی‌های این چنینی (داربی) در لحظات پایانی همیشه حساس و پر تنش می‌شوند. در نیمه اول برخوردها کم بود اما پس از این که جرارد پیکه گلزنی کرد شرایط عوض شد (مدافع بارسلونا پس از گلزنی هواداران ‌اسپانیایی را به سکوت واداشت).

باید از مسی مراقبت کرد

لیونل مسی برای نخستین بار در لالیگا بازی را از روی نیمکت شروع کرد. سرمربی ‌اسپانیایی در این رابطه اظهار کرد: مسی بازی‌های پیاپی زیادی را به میدان رفت. باید از او مراقبت کرد مانند دیگر بازیکنان. لوییس سوارس هم در کوپا دل ری استراحت کرده بود.

بارسا ۲۲ بازی پیاپی است که شکست نخورده است. والورده در این رابطه اظهار کرد: ما هدفی داشتیم که در حال‌ انجام آن هستیم. زمانی که به عقب نگاه می‌کنم تنها این آمار را می بینم. روز به روز این قضیه را چک نمی‌کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج