سرمربی جوان میلان می گوید: یک شهر در یک روز ساخته نمی‌شود و میلان هم برای بازگشت به روزهای خوب خود به زمان نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از توتو اسپورت، تیم فوتبال میلان دیروز در ورزشگاه خانگی اودینزه به میدان رفت و به نتیجه تساوی رضایت داد و بعد از سه پیروزی پیاپی سرانجام متوقف شد.

جنارو گتوزو سرمربی جوان میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: یکی از بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاشتیم. شخصیت لازم برای کسب پیروزی در هر دیداری را پیدا کرده‌ایم. نتوانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم، چرا که بازیکنان تجربه لازم را نداشتند. با این حال من از نمایش آن‌ها راضی هستم. باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

 سیلوا باید بیش‌تر از این میل به گلزنی داشته باشد

او ادامه‌ داد: آندره سیلوا بسیار خوب بود اما  او می‌تواند بهتر از این هم باشد. سیلوا باید جنگندگی خود را در میدان بیش‌تر کند و بیش‌تر از این میل به گلزنی داشته باشد. من به همه بازیکنان خود نیاز دارم و در هر دیداری می‌خواهم در تیمم تغییر به وجود آورم.

گتوزو

سرمربی جوان میلان در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: بر این باور هستم که خوب بازی می‌کنیم و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. بازیکنان میلان به خاطر جوان بودن نیاز به کسب تجربه دارند. در دیدار امشب بازیکنان همه توان خود را صرف کردند. یک شهر در یک روز ساخته نمی‌شود و میلان هم برای بازگشت به روزهای خوب خود به زمان نیاز دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج