سرمربی لیورپول می گوید: فکر می‌کنم که قهرمانی برای ما امسال یک آرزو و رویا بیش نبود. من امسال قرار گرفتن لیورپول در بین چهار تیم نخست را موفقیت برای تیمم می‌دانم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، امسال در رقابت‌های لیگ برتر، تیم لیورپول پرفراز و نشیب ظاهر شد و فعلا در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، رقابت سختی با چلسی، تاتنهام و آرسنال دارد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول که تیمش باید فردا (یک‌شنبه) در لیگ برتر به مصاف تاتنهام برود گفت‌: من معتقد هستم که امسال رقابت خیلی سختی در بالای جدول رده‌بندی وجود داشت. وقتی شما فصل را شروع می‌کنید آرزوهای زیادی دارید ولی در کنار این آرزوها باید اهداف واقع بینانه نیز داشته باشید. من فکر می‌کنم که قهرمانی برای ما امسال یک آرزو و رویا بیش نبود. نه به خاطر خودمان بلکه به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌ای که منچسترسیتی داشت. اگر شما نمی‌توانید اول شوید باید ترجیح دهید دوم شوید و در ادامه‌ سوم و یا چهارم. من امسال قرار گرفتن لیورپول در بین چهار تیم نخست را موفقیت برای تیمم می‌دانم.

یورگن کلوپ

تاتنهام از حریفان ما در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است

سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود گفت‌: همه شاید الان فکر کنند که آرسنال شانسی ندارد ولی اگر یک بازی را آنها ببرند همه می‌گویند که آرسنال هم مدعی است. تاتنهام تیمی است که کیفیت بالایی دارد و ما این کیفیت را در لیگ قهرمانان اروپا از آنها شاهد بودیم. چلسی هم هست که آنها هم تیم خوبی هستند. ما فردا دیداری حساس برابر تاتنهام داریم چون آنها یکی از حریفان مستقیم ما در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هستند و به همین خاطر چاره‌ای جز شکست تیم پوچتینو نداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج