سرمربی آرسنال بعد از شکست تیمش برابر سوانزی گفت: باخت خیلی غیر منطقی و غیر قابل انتظاری بود. نباید در این بازی شکست می‌خوردیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، در هفته‌ بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس آرسنال به مصاف سوانزی رفت و با نتیجه‌ ۳ بر یک شکست خورد. شکستی که می‌تواند مانع سهمیه گرفتن آرسنالی‌ها در این فصل شود.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال بعد از شکست تیمش برابر سوانزی در نشست خبری گفت‌: به شدت عصبانی هستم. باخت خیلی غیر منطقی و غیر قابل انتظاری بود. نباید در این بازی شکست می‌خوردیم. قطعا ما خودمان مسئول و مقصر این گل خوردن‌ها هستیم. هیچ توضیح منطقی برای نحوه بازی که انجام دادیم ندارم. خیلی ساده و ابتدایی گل دریافت کردیم و در ادامه‌ هم کنترل مسابقه را از دست دادیم و همین باعث شد که نتیجه‌ لازم را نگیریم.

آرسن ونگر

پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بورسیادورتموند در کمپ تیم آرسنال قرار دارد تا در صورت پیش رفتن تمامی مسائل مربوط به قرارداد بتواند رکورد فصل نقل‌ و انتقالات آرسنال را بشکند و به این تیم لندنی ملحق شود و این‌ در حالی است که اولیویه ژیرو در صورت این انتقال آرسنال را ترک خواهد کرد.

آرسن ونگر در ادامه‌ حاضر به پاسخگویی درباره فصل نقل‌ و انتقالات احتمالی تیمش نشد. این‌ در حالی است که امشب (چهارشنبه) زمان  فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی در اروپا به پایان می‌رسد و باید منتظر چندین انتقال بزرگ بین تیم‌های اروپایی باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج