رقابت‌های کاراته وان پاریس امروز با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد و طراوت خاکسار تنها نماینده باقیمانده از تیم ملی کاراته بانوان مدال برنز گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، در آخرین روز از رقابت‌های کاراته وان پاریس، طراوت خاکسار تنها نماینده باقیمانده از تیم ملی کاراته بانوان برای کسب مدال به روی تاتامی رفت و با سابینا زاخاروف از قزاقستان دارنده رنکینگ ۱۶ و عنوان‌های، نقره بازیهای آسیایی ۲۰۱۴،  نقره آسیا ۲۰۱۵، نقره کاراته وان ترکیه ۲۰۱۷، برنز کاراته وان اسپانیا ۲۰۱۷ و برنز کاراته وان ترکیه ۲۰۱۲ مبارزه کرد و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد تا یک مدال برنز برای کاراته بانوان به دست آید. خاکسار در کاراته وان سال گذشته پاریس مدال طلا را کسب کرده بود.

رقابت‌های کاراته وان پاریس از ۶ بهمن ماه آغاز و امروز با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد. حمیده عباسعلی، طراوت خاکسار، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، محدثه آقایی، زهره برزگر، نسرین دوستی، فاطمه چالاکی و مبینا کاویانی در بخش کومیته با هدایت لیلا بهرامی در این مسابقات حضور داشتند و در پایان تنها یک مدال برنز برای بانوان ایرانی به دست آمد، نگین باقری نیز نماینده کاتای ایران بود که او نیز موفق به کسب مدال نشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج