مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: عربستان پیرامون برگزاری مسابقات فوتبال تیم‌های باشگاهی این کشور در کشور دیگر به کنفدراسیون فوتبال آسیا فشار می‌آورد که انتظار این است که مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی که جهت حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا امروز در محل وزارت ورزش و جوانان با حضور محمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه مسائل مختلفی درباره حضور تیم‌های ایرانی در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در رقابت‌های ورزشی نشان دادیم که ایران از امنیت بالایی برخوردار است

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از ایران به عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا نام برد و گفت: در این مدت ثابت شده که ایران کشور امنی است و در رقابت‌های ورزشی هم نشان دادیم که ایران از امنیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل انتظار ما این است که کنفدراسیون فوتبال آسیا همان طور که که هیات اجرایی هم رای به برگزاری بازی‌ها به صورت رفت و برگشت و به میزبانی ایران و عربستان داد، فارغ از دخالت سیاست، قانون و مقررات را اجرا کند.

حمید رضا گرشاسبی

گرشاسبی همچنین گفت: عربستان پیرامون برگزاری مسابقات فوتبال تیم‌های باشگاهی این کشور در کشور دیگر به کنفدراسیون فوتبال آسیا فشار می‌آورد که انتظار این است که مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود تا شاهد برگزاری رقابت‌های خوب، زیبا و تماشاگر پسند باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج