مهاجم بارسلونا گفت: امیدوارم فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم. مانند همه فصول هدف‌مان فتح تمام عناوین است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، لیونل مسی مهاجم آرژانتینی رهبر بارسلونا که هر لحظه به قهرمانی در لالیگا نزدیک‌تر می‌شود، از فصل  جاری لذت می‌برد و در حال‌ حاضر به مرحله نهایی نهایی کوپا دل ری رسیده است و در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی خواهد رفت.

می‌خواهم همه جام‌ها را به دست آورم

ستاره  آبی‌ اناری‌ها، ارنستو والورده را سرمربی ایده‌آلی برای پیشرفتش می‌داند. او نسبت به این فصل خوش‌بین است و در یک برنامه تبلیغاتی به این موضوع اشاره کرد و گفت‌: در مسیر خوبی قرار داریم و هدف من تنها عناوین فردی نیست می‌خواهم همه جام‌ها را به دست آورم.

خودمان را با روش والورده وفق می‌دهیم

مسی در مورد سرمربی ‌اسپانیایی بارسلونا اظهار کرد: حضور والورده خیلی مثبت بوده است. او از ابتدا برنامه‌اش مشخص بود. ما او را دوست داریم و خودمان را با روشش وفق می‌دهیم. او نسبت به سرمربیانی که داشتیم خیلی متفاوت نیست. از لحاظ دفاعی خیلی قوی شدیم و بازیکنان سطح بالایی داریم که می‌توانند بازی‌ها را به نفع‌مان تمام کنند.

لیونل مسی

ستاره تیم کاتالانی در مورد عناوین فردی گفت‌: قبلا نیز گفته‌ام هدفم کسب عناوین فردی نیست، دوست دارم عناوین را در بازی‌ها ببرم. امیدوارم فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم. مانند همه فصول هدف‌مان فتح تمام عناوین است.

هیچ مشکلی با سیستم چرخشی ندارم

مسی در این فصل تنها یک بار تعویض شد و در دیدار مقابل یوونتوس در ترکیب اصلی حضور نداشت. او تقریبا در همه بازی‌ها حضور داشته است. مهاجم شماره "۱۰" بارسلونا در این باره اظهار کرد: مشکلی با این قضیه ندارم. سرمربی تصمیم گیرنده است. با هم صحبت کرده‌ایم و هیچ مشکلی با سیستم چرخشی ندارم.

مسی در مورد حضور فیلیپ کوتینیو و یری مینا در بارسلونا اظهار کرد: در تابستان تلاش  کردیم آن‌ها به جمع‌مان بپیوندند. خوشحال هستیم که بالاخره این اتفاق رخ داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج