سرمربی منچستریونایتد از پیروزی پر گل تیمش در جام حذفی ابراز خوشحالی کرد و گفت: سانچس بازی خوبی را برای ما به نمایش گذاشت. او بازیکنی فوق‌العاده‌ برای ما محسوب می‌شود.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچستر یونایتد دیشب (جمعه) به مصاف  یئوویل رفت و موفق شد با برتری چهار بر صفر به مرحله بعدی جام حذفی انگلیس راه یابد. در این مسابقه آلکسیس سانچس برای اولین‌بار در ترکیب تیم جدید خود به میدان رفت.

ژوزه مورینیو بعد از پیروزی و صعود تیمش به مرحله بعد جام حذفی انگلیس، گفت‌: اول به سانچس تبریک می‌گویم او بازی خوبی را برای ما به نمایش گذاشت. همه از حضور او در تیم خوشحال هستند، چون بازیکنان خوب هم تیمی‌های خوبی نیز می‌خواهند و سانچس بازیکنی فوق‌العاده‌ برای ما محسوب می‌شود. برای ما مهم این است که گروه مهاجمان‌مان خوب و درجه یک باشند. سانچس تجربه و پختگی را به ترکیب ما ‌اضافه می‌کند.

شب خوبی برای هواداران‌مان رقم زدیم

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در ادامه‌ اضافه کرد: خیلی خوشحال هستم توانستیم شب خوبی را برای هوادارانمان رقم بزنیم. ما 10 تغییر در این مسابقه نسبت به بازی‌های گذشته داشتیم. تنها خوآن ماتا، بازیکنی بود که از بازی قبل در این مسابقه به میدان رفت و تصمیم گرفتیم که تغییرات زیادی داشته باشیم و بازیکنانی که کم‌تر به بازی گرفته شدند از جمله کریک را به میدان بفرستیم.

سانچس بازیکنی فوق العاده

آقای "خاص" در پایان صحبت‌های خود، گفت‌: مراقب بودیم که یئوویل ما را شگفت زده نکند. اگر آن‌ها گل نخست را به ثمر می‌رساندند ممکن بود که شرایط تغییر کند. به‌ هر حال خیلی خوشحال هستم که این بازی را با برد به پایان رساندیم.

منچستر یونایتد باید چهارشنبه همین هفته‌ دیدار سختی با تاتنهام در ورزشگاه ومبلی شهر لندن داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج