سرمربی ‌اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن درباره دیدار حساس برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت‌: پاری ‌سن‌ ژرمن به پیروزی در دیدارهای بزرگ بیشتر از شکست عادت کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، در دیدار اخیر پاری ‌سن‌ ژرمن در رقابت‌های لیگ فرانسه نیمار به دلیل آسیب دیدگی نتوانست به میدان برود تا تیم پاریسن ژرمن در غیاب فوق‌ستاره خود بازنده شود.

قرار بود که این بازیکن برزیلی در دیدار بعدی پاری ‌سن‌ ژرمن برابر گنگان در جام حذفی به میدان برود اما ظاهرا او به این دیدار هم نخواهد رسید.

نیمار به گنگان نمی‌رسد

اونای امری گفت‌: نیمار در تمرینات شرکت می‌کند اما او هنوز احساس درد می‌کند و نمی‌تواند به خوبی تمرین کند. نیمار به دیدار برابر گنگان هم نخواهد رسید.

کیلیان اصرار دارد به میدان برگردد

سرمربی ‌اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن در ادامه‌ صحبت‌های خود همچنین به  وضعیت کیلیان ام‌باپه اشاره کرد و گفت‌: متاسفانه ام‌باپه در دیدار اخیر مصدوم شد. ظاهرا وضعیت کیلیان خوب است و این بازیکن اصرار دارد که به میادین برگردد اما باید پزشک تیم نظر نهایی را بدهد و تا کاملا خوب نشود به میدان نخواهد رفت.

پاریسن ژرمن و پیروزی های اخیر

امری درباره دیدار حساس برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا هم گفت‌: پاری ‌سن‌ ژرمن به پیروزی در دیدارهای بزرگ بیشتر از شکست عادت کرده است. بازی سختی پیش رو داریم. رئال مادرید تیم بزرگی است، اما ما در هر دیداری برای پیروزی به میدان می‌رویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج