سرمربی ایتالیایی چلسی بعد از برد پر گل تیمش برابر برایتون، گفت‌: نمایش بسیار خوبی داشتیم. مدت‌ها بود که بازی پر گلی نداشتیم ولی امروز چهار گل به ثمر رساندیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاردین، در هفته‌ بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس تیم چلسی موفق شد با چهار گل میزبان خود برایتون را شکست دهد تا هم‌چنان در رده سوم جدول رده‌بندی قرار داشته باشد. در این مسابقه ادن هازارد توانست دوگل به ثمر برساند تا تعداد گل‌های باشگاهی‌اش را به عدد ۱۰۱ برساند و سه رقمی کند.

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی بعد از برد پر گل تیمش برابر برایتون، گفت‌: نشان دادیم که منتقدان‌مان اشتباه می‌کنند. نمایش بسیار خوبی داشتیم. مدت‌ها بود که بازی پر گلی نداشتیم  ولی امروز چهار گل به ثمر رساندیم. شانس‌های دیگری هم برای گلزنی در اختیار داشتیم، در حالی که محروم و مصدوم زیادی در این بازی داشتیم، توانستیم با ذهنیت خوبی پا به این میدان بگذاریم و سه امتیاز ارزشمند مسابقه را کسب کنیم.

آنتونیو کونته

کارهای مهمی با چلسی انجام داده‌ایم

سرمربی ایتالیایی چلسی در ادامه‌ صحبت‌هایش اضافه کرد: مردم در برخی از اوقات چیزهای منفی را می‌بینند و اصلا کار به جنبه‌های مثبت ندارند. ما کارهای مهمی با این تیم انجام داده‌ایم. امروز در حالی چهار بر صفر برابر برایتون به پیروزی رسیدیم که بازیکنان مهمی را در این میدان در اختیار نداشتیم. 

چلسی در حالی در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد که اگر لیورپول بتواند فردا شب (دوشنبه)  حریفش را شکست دهد بار دیگر به رده چهارم جدول رده‌بندی سقوط خواهد کرد. آبی پوشان لندنی باید چهارشنبه در دور برگشت جام اتحادیه به مصاف آرسنال بروند و در ادامه‌ در جام حذفی انگلیس میزبان نیوکاسل خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج