خرید جدید چلسی می‌گوید: می‌خواهم به سطحی تبدیل شوم که هم در چلسی و هم در تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس ستاره باشم. باید بتوانم خودم را به سطح بهترین هافبک جهان برسانم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی استار، راس بارکلی، هافبک طراح اورتون در فصل نقل‌ و انتقالات ژانویه راهی چلسی شد و پیراهن  شماره "هشت" که مدت‌ها بر تن لمپارد بود را بر تن خواهد کرد.

بارکلی درباره حضور در چلسی گفت‌: من به درستی چلسی را انتخاب کرده‌ام. در ۲۴ سالگی تنها دغدغه‌ من پیشرفت است. می‌خواهم به سطحی تبدیل شوم که هم در چلسی و هم در تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس ستاره باشم. باید بتوانم خودم را به سطح بهترین هافبک جهان برسانم. من توانایی‌های خوبی دارم که می‌خواهم  در چلسی آن‌ها را بروز دهم. نیاز بود بعد از مدت‌ها بازی در اورتون تصمیم به ترک باشگاه و پیوستن به تیم بزرگ‌تر را بگیرم. امسال در نیم فصل نخست از عملکردم راضی نیستم ولی در نیم فصل خوب و بهتر خواهم شد.

چلسی بازیکنان زیاد و خوبی در اختیار دارد

بارکلی در پایان ‌اضافه کرد: چلسی بازیکنان زیاد و خوبی مثل ادن هازارد در اختیار دارد که کار با آن‌ها قطعا لذت بخش خواهد بود. من این جا چند هفته‌ تمرین کردم و در همین مدت کم هم متوجه شدم که او چه بازیکن خوب و بزرگی است. در کنار این بازیکنان تلاش خواهم کرد من هم به سطح بالاتری برسم.

چلسی امروز (شنبه) باید در لیگ برتر فوتبال انگلیس در خانه برابر برایتون به میدان برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج