سرمربی بایرن مونیخ به انتقاد از رفتارهای خودسرانه اوبامیانگ پرداخت و گفت: رفتارهایی که اوبامیانگ و عثمان دمبله در بورسیادورتموند داشتند به هیچ وجه قابل قبول نیست. اگر من هم سرمربی آن‌ها بودم چنین بازیکنانی را نمی‌خواستم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از بیلد،  پیر امریک اوبامیانگ در دو سال گذشته حواشی زیادی در بورسیا دورتموند ایجاد کرده است و مسائل انضباطی او روز به روز بیشتر می شود. این بازیکن گابنی در بازی دیشب (جمعه) تیمش هم حضور نداشت و سرگرم مذاکره با آرسنال برای پیوستن به این تیم است.

یوپ هاینکس، رفتار اوبامیانگ در بورسیا دورتموند

یوپ هاینکس با انتقاد از رفتارهای خودسرانه بازیکنان، گفت‌: این طور رفتارها همیشه در گذشته هم وجود داشته است ولی در حال‌ حاضر بیش‌تر از قبل شده است. به نظر من فوتبالیست‌ها انسان‌های خوش شانسی هستند. اگر ببینید مردم عادی چقدر برای به دست آوردن حقوق ناچیز تلاش می‌کنند می‌توانید تشخیص دهید که چقدر بازیکنان فوتبالیست در رفاه قرار دارند. در کنار این خوش شانسی و خوشبختی آن‌ها باید رفتارهای حرفه‌یی‌ هم از خود نشان دهند. رفتارهایی که اوبامیانگ و عثمان دمبله در بورسیادورتموند داشتند به هیچ وجه قابل قبول نیست. اگر من هم سرمربی آن‌ها بودم چنین بازیکنانی را نمی‌خواستم. فوتبال ورزشی تیمی است و شما نباید این قدر مغرور و خودسرانه رفتار کنید.

تیم ما شرایط خوبی در جدول رده‌بندی پیدا کرده است

سرمربی بایرن مونیخ در ادامه‌ صحبت‌هایش ‌اضافه کرد: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی در جدول رده‌بندی پیدا کرده است ولی مغرور نخواهیم شد. یک‌شنبه بازی حساسی برابر وردربرمن در خانه داریم. آن‌ها به دنبال فرار از سقوط هستند و به همین خاطر بازی با این طور تیم‌ها سخت است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج