سرمربی دانمارکی الریان قطر گفت: دیبالا با مسی مقایسه می‌شود اما من بر این باور هستم که چنین مقایسه‌ای درست نیست. او بازیکن بسیار با استعدادی است اما با مسی فاصله زیادی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، لیونل مسی ستاره آرژانتینی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان است او سال هاست که در بارسلونا بازی می‌کند و توانسته در این تیم افتخارات زیادی به دست آورد.

بسیاری از پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس به عنوان مسی جدید یاد می‌کنند اما مایکل لادروپ چنین چیزی را قبول ندارد.

مسی جدید وجود ندارد

او گفت‌:  مشکل این جا است که رسانه‌های آرژانتینی همواره دوست دارند یک بازیکن را با مسی مقایسه کنند و از مسی جدید در فوتبال خود سخن به میان آورند. من بر این باور هستم که مسی جدید وجود ندارد. برای دیدن مسی جدید باید زیاد انتظار کشید. حداقل من در طول عمر خود مسی جدیدی را نخواهم دید.

لیونل مسی کفش طلا

لادروپ در پایان صحبت‌هایش هم‌چنین ‌اضافه کرد: دیبالا با مسی مقایسه می‌شود اما من بر این باور هستم که چنین مقایسه‌ای درست نیست. خود دیبالا هم از چنین مقایسه‌ای سود نخواهد برد. او بازیکن بسیار با  استعدادی است اما  با مسی فاصله زیادی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج