سرمربی ‌اسپانیایی منچسترسیتی قبل از بازی با لیورپول گفت: در حال‌ حاضر تمام تمرکزمان بر روی لیورپول است. آن‌ها تیم خوبی هستند و علاوه بر این یورگن کلوپ را در اختیار دارند که استاد ضد حملات است.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی تیم بدون شکست لیگ فوتبال انگلیس امشب (یک‌شنبه) آزمون سختی را پیش رو دارد و باید در زمین لیورپول به میدان برود.

پپ گواردیولا، سرمربی ‌اسپانیایی منچسترسیتی قبل از این بازی، گفت‌: اگر ما شکست بخوریم و اعتماد به نفس‌مان را از دست بدهیم، ممکن است در پایان فصل حتی قهرمانی را هم از دست بدهیم. من اگر قهرمانی را از دست بدهم به سمت مربی تیم برنده می‌روم و با او دست خواهم داد و قهرمانی را به تیم او تبریک می گویم. در حال‌ حاضر تمام تمرکزمان بر روی لیورپول است. آن‌ها تیم خوبی هستند و علاوه بر این یورگن کلوپ را در اختیار دارند که استاد ضد حملات است. به همین خاطر حریف می‌تواند با سه یا چهار ضربه به توپ موفق شود موقعیت ایجاد کند. محمد صلاح و سادیو مانه، دو بازیکن خطرناک حریف هستند که کاملا باید مراقب آن‌ها باشیم. انرژی زیادی در خط هافبک حریف وجود دارد. در حال‌ حاضر لیورپول مانند گذشته تیم خیلی خوبی شده است و هوادارانش فوتبال هجومی را از تیم می‌خواهند.

می‌خواهیم بهترین باشیم 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه‌ ‌اضافه کرد: ما می‌خواهیم بهترین باشیم و در هر مسابقه برای کسب برد به میدان می‌رویم. در این بازی روی مهارت سرخیو آگوئرو حساب باز کرده‌ایم و معتقدیم که او می‌تواند گره گشای مسابقه باشد.

منچسترسیتی در زمین لیورپول همیشه نتایج ضعیفی را کسب کرده است و باید ببینیم این بار با یورگن کلوپ، سرمربی خود می‌تواند دست پر آنفلید را ترک کند یا خیر؟

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج