معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان، ورزش را کوتاه‌ترین راه برای برخورداری از نیروی انسانی سالم عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالحمید احمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان این که داشتن مسوولیت برای خدمت به مردم، سرشار از گلایه‌ها و قدردانی‌ها است، افزود: همه کسانی که خالصانه در مسوولیت‌هایی که بر عهده دارند، تلاش می‌کنند، با خداوند معامله کرده‌اند.

او با تاکید بر این که امروز جامعه ورزشی استان زنجان باید به انتخاب وزیر ورزش و جوانان که شناخت دقیقی از استان دارند، اعتماد داشته باشند، تصریح کرد: بی‌شک، حوزه ورزش و جوانان به طور مستقیم با مردم سر و کار دارد و در اصل، مخاطبان این حوزه خود مردم هستند، لذا باید بتوانیم گستره خدمت‌رسانی به مردم در این عرصه را بیش‌تر کنیم.

این مقام مسوول با بیان این که مردم از ورزش انتظار دارند و در این راستا باید نسبت به توسعه ورزش همگانی اقدام کنیم، اظهار کرد: نیاز امروز در حوزه ورزش این است که بتوانیم از همه ظرفیت‌ها در حوزه ورزش به طور کامل استفاده کنیم؛ چرا که برخورداری از این ظرفیت‌ها باعث می‌شود تا مردم بتوانند بیش از گذشته به سمت ورزش سوق پیدا کنند.

احمدی در ادامه با اشاره به این که باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که همه مردم استان تحت پوشش فعالیت‌های ورزشی قرار گیرند، افزود: اگر این مهم فراهم شود، به نشاط مردم کمک کرده‌ایم. ما معتقدیم باید ورزش را به‌عنوان عنصری سلامت‌بخش توسعه دهیم؛ چرا که اول از همه نیاز به جامعه سالم داریم و برای رسیدن به آن چه که از آن به‌عنوان توسعه یاد می‌کنیم، نیاز به نیروی انسانی سالم داریم که کوتاه‌ترین راه برای برخورداری از این نیرو نیز ورزش است.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی جوان تودیع و علی خلیلی به‌عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان زنجان معارفه شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج