سرمربی تاتنهام گفت: کین بازیکن بزرگی است باید خیلی مراقب او باشیم ولی این را هم باید در نظر گرفت که من نمی‌توانم کسی را مجبور کنم که در تیم باقی‌ بماند او مانند فرانچسکو توتی بازیکن بزرگی است.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، تاتنهام در اولین دیدار خود در جام حذفی فوتبال انگلیس کار سختی پیش رو نداشت و موفق شد با سه گل حریف خود ویمبلدون را شکست دهد.

مائوریسیو پوچتینو، درباره انتقال قریب الوقوع هری کین به تیمی بزرگ‌تر در تابستان، گفت‌: کین بازیکن بزرگی است. او عاشق تاتنهام است و در این فصل هم با عملکرد خیلی خوب خود کمک زیادی به تیم کرد. باید خیلی مراقب او باشیم  ولی این را هم باید در نظر گرفت که من نمی‌توانم کسی را مجبور کنم که در تیم باقی‌ بماند. من وظیفه دارم راهکار رسیدن به موفقیت را در اختیار تیمم قرار دهم. او مانند فرانچسکو توتی، بازیکن بزرگی است.

او در ادامه‌ گفت‌: مهم‌ترین موضوع این است که ما جام ببریم. تنها با کسب جام است که می‌توانیم بازیکنی مثل او را در تیم خود حفظ کنیم. بازیکنان حق دارند به تیم‌هایی بروند که امکان درخشش بیش‌تری را داشته باشند و من امیدوارم که امسال ما بتوانیم جام کسب کنیم، تا کین مجاب به ماندن شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج