سرمربی آلمانی لیورپول بعد از پیروزی تیمش مقابل اورتون گفت: بازی بسیار سخت و بزرگی داشتیم که به مانند یک جنگ تمام عیار بود. البته این را قبول دارم که فوتبال خیلی جذابی نشد. خوشحال هستم که نتیجه‌ زحمات خودمان را گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، لیورپول دیشب (جمعه) در دور سوم جام حذفی انگلیس به مصاف اورتون همشهری خود رفت و موفق شد با نتیجه‌ دو بر یک این تیم را شکست دهد.

گل پیروزی بخش لیورپول را در این مسابقه مدافع گران قیمت آن‌ها یعنی  ویرجیل فان دایک به ثمر رسانده بود.

 یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول بعد از پیروزی تیمش در این مسابقه، گفت‌:  برای فان دایک خیلی خوشحال هستم. تصمیم سختی بود که او را به بازی بفرستم. اصلا قرار بود او به عنوان بازیکن ثابت به میدان نرود. من صبح نظرم را تغییر دادم و تصمیم گرفتم که او را به میدان بفرستم و خوشبختانه جواب هم داد، چون او در طول مسابقه خوب بازی کرد. او چیزهایی را نشان داد که ما به دنبال آن بودیم و در آینده هم به دنبال آن هستیم.

سرمربی لیورپول ‌اضافه کرد: بازی بسیار سخت و بزرگی داشتیم که به مانند یک جنگ تمام عیار بود. البته این را قبول دارم که فوتبال خیلی جذابی نشد. خوشحال هستم که نتیجه‌ زحمات خودمان را گرفتیم. مهم این بود که پیروز مسابقه شویم و خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد.

سرمربی اورتون یعنی سام آلردایس بعد از پایان این بازی به انتقاد از داور مسابقه برای اعلام ضربه پنالتی‌ مشکوک به سود لیورپول پرداخت که کلوپ در این باره نیز گفت‌: من فکر می‌کنم که پنالتی‌ بود ولی خطای خیلی شدیدی رخ نداد اما به‌ هر حال داور چنین تصمیمی گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج