اولین دیدار از مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال جمعه پانزدهم دی برگزار می‌شود و هشت تیم اول به صورت سه برد از پنج مسابقه رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، با پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال هشت تیم اول مشخص شدند که این تیم‌ها از پانزدهم دی در مرحله پلی‌آف رقابت خواهند کرد. در پایان دیدارهای دور رفت و برگشت، پتروشیمی، شهرداری تبریز، نفت‌آبادان، مهرام، دانشگاه‌آزاد، نیروی زمینی،‌ یس‌آل گرگان و شهرداری گرگان در رده‌های اول تا هشتم قرار گرفتند و به پلی‌آف رسیدند و رعد پدافند خوزستان نهم شد و از رقابت‌ها کنار رفت.

طبق برنامه مرحله پلی‌آف، تیم‌های اول با هشتم،‌ دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم به صورت سه برد از پنج مسابقه رقابت خواهند کرد تا چهار تیم راه یافته به نیمه‌نهایی لیگ مشخص شوند.

مرحله پلی‌آف نیز پانزدهم دی آغاز می‌شود و دو بازی اول جمعه و شنبه برگزار خواهد شد. در دو مسابقه نخست پتروشیمی میزبان شهرداری گرگان است، شهرداری تبریز با یس‌آل رقابت خواهد کرد، نفت‌آبادان در خانه به مصاف نیروی زمینی می‌رود و مهرام در سالن آزادی پذیرای دانشگاه‌آزاد خواهد بود.

تیم‌های مهمان در دو مسابقه نخست بیست و یکم دی میزبان بازی سوم خواهند بود و بازی چهارم در صورت نیاز بیست و دوم دی برگزار می‌شود.

طبق برنامه در مرحله نیمه‌نهایی، برنده دیدار پتروشیمی و شهرداری گرگان با برنده دیدار مهرام و دانشگاه آزاد مسابقه خواهد داد و برنده رقابت شهرداری تبریز و یس آل گرگان باید با برنده دیدار نفت‌آبادان و نیروی زمینی پیکار کند.

برنامه دیدارهای اول و دوم پلی آف به شرح زیر است:

15 و 16 دی:

پتروشیمی – شهرداری گرگان

شهرداری تبریز – یس‌آل گرگان

نفت آبادان – نیروی زمینی

مهرام – دانشگاه‌آزاد

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج