نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تلاش می‌کنیم که در سال آینده میزبانی یکی از رویدادهای فوتسال را در سطح آسیا برای استان اردبیل بگیریم چرا که این استان می‌تواند پایگاه پرورش استعدادهای ناب در این رشته باشد. باید کوتاهی‌ها و کم و کاستی‌ها را در این زمینه برطرف کنیم

به گزارش خبرگزاری موج، علی کفاشیان در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل اظهار کرد: ما از دست اندرکاران ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان اردبیل قدردانی می‌کنیم که زمینه برگزاری یک مجمع قانونمند را فراهم کرد تا در استانی که همه علاقه‌مند به فوتبال و فوتسال هستند شاهد برگزاری انتخابات هیات فوتبال باشیم. به دلیل اختلاف نظر اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال دو، سه سال در برگزاری مجمع تاخیر ایجاد شد که با صحبت‌های انجام شده با مدیر کل ورزش و جوانان امیدواریم مشکلات و سوءتفاهم‌ها برطرف شده باشد. قطعا با تعامل و هم‌فکری ورزش و جوانان و هیات فوتبال، ورزش این استان که استعدادی ناب و بی‌نظیر دارد رو به جلو حرکت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: بنده بر این باورم که بر خلاف سایر استان‌ها اکثریت مردم این استان علاقه‌مند به فوتبال هستند و استعدادهای بی‌نظیری در این استان در رده‌های سنی مختلف وجود دارد ولی همچنان فوتبال اردبیل از نبود اسپانسر رنج می‌برد که البته ما نیز در فدراسیون قصور و کوتاهی داشتیم و آن‌گونه که شایسته بود به فوتبال استان اردبیل توجه نکردیم. در سایه همسویی است که فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال بانوان در استان اردبیل رو به جلو حرکت خواهد کرد و با کارهای زیربنایی می‌توان تحول عظیمی را در فوتبال این استان به وجود آورد. 

کفاشیان در ادامه بیان کرد: به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان اردبیل تلاش می‌کنیم که در سال آینده میزبانی یکی از رویدادهای فوتسال را در سطح آسیا برای استان اردبیل بگیریم چرا که این استان می‌تواند پایگاه پرورش استعدادهای ناب در این رشته باشد. باید کوتاهی‌ها و کم و کاستی‌ها را در این زمینه برطرف کنیم و با توجه جدی به همه استان‌های با استعداد در این رشته بتوانیم پشتوانه خوبی را برای فوتبال کشور در سطح ملی به وجود بیاوریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج