سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال عربستان گفت: من بارها اعلام کردم که اگر پیشنهاد خوبی به من و دامادم برسد به مربیگری باز خواهم گشت اما اگر پیشنهاد خوبی نرسد از دنیای مربیگری خداحافظی می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از elsport، برت فان مارویک، یکی از سرشناس‌ترین مربیان فوتبال اروپا است که در حال‌ حاضر هدایت هیچ تیمی را بر عهده ندارد.

این مربی سرشناس توانست با تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند به فینال جام جهانی ۲۰۱۰ راه پیدا کند هر چند که در دیدار نهایی برابر اسپانیا تن به شکست داد.

فان مارویک موفق شد تیم‌ ‌ملی فوتبال عربستان را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند اما  در میان ناباوری همگان از هدایت سعودی‌ها کنار گذاشته شد.

او تاکید کرد که این احتمال زیاد است که مربیگری را برای همیشه کنار گذارد. او گفت: من بارها اعلام کردم که اگر پیشنهاد خوبی به من و دامادم برسد به مربیگری باز خواهم گشت اما اگر پیشنهاد خوبی نرسد از دنیای مربیگری خداحافظی می‌کنم.

سرمربی پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال عربستان، ادامه‌ داد: ‌من منتظر زنگ تلفن نمی‌مانم و می‌خواهم از زندگی لذت برم. هر احتمالی وجود دارد.

از تیم‌ ‌ملی فوتبال امارات به عنوان مقصد بعدی فان مارویک سخن به میان می‌آمد اما در نهایت اماراتی‌ها زاکرونی را جذب کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج