سرمربی یوونتوس گفت: بازی با هلاس یکی از آن رقابت‌هایی است که ممکن است هر اتفاق غیرمنتظره‌ای را در خود داشته باشد. قصد داریم با پیروزی در این مسابقه فاصله خودمان با ناپولی را حفظ کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته نوزدهم رقابت‌های سری A ایتالیا با اشاره به سابقه بد بیانکونری در زمین رقیب از تلاش برای پیروزی در آخرین بازی نیم‌فصل اول سخن گفت. او در این زمینه اظهار داشت:  از سال 2001 تاکنون در در خانه هلاس ورونا پیروز نشده‌ایم و بارها هم  شکست خورده‌ایم. به نظرم در 17 بازی در ورونا، یوونتوس 10 بار باخته  اما در مسابقه پیش‌رو  باید پیروز شویم. بازی با هلاس یکی از آن رقابت‌هایی است که ممکن است هر اتفاق غیرمنتظره‌ای را در خود داشته باشد. قصد داریم با پیروزی در این مسابقه فاصله خودمان با ناپولی را حفظ کنیم و نیم‌فصل اول را با قدرت به پایان برسانیم.

سرمربی یوونتوس در ادامه افزود: در این بازی  پیانیچ، بوفون، کوادرادو و دی‌شیلیو قطعا بازی نخواهند کرد. امیدواریم کوادرادو  را در بازی  چهارشنبه در اختیار داشته باشیم. از بین مارکیزیو و بنتکور یکی به جای پیانیچ بازی خواهد کرد. شاید هم  از 2 هافبک استفاده کنم.بنتکور 20 ساله یکی از اعضای مهم ترکیب یوونتوس است و هر وقت به او نیاز داشته‌ایم نمایش خوبی را ارائه کرده است. با پیاتسا صحبت خواهم کرد. او حدود 9 ماه است که بازی نکرده و نیاز به حضور در میادین دارد. من  تصمیم می‌گیرم چه چیزی برای او و یوونتوس، بهترین  است. پیاتسا هم به اندازه کافی برای یووه اهمیت دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج