هافبک خلاق تیم ملی نیجریه گفت: هم من و هم سایر بازیکنان تیم ملی نیجربه امیدوار هستیم تا بتوانیم در روسیه بهترین نتایج ممکن را برای نیجربه کسب کنیم. ما باید در روسیه نشان دهیم که بهترین تیم آفریقایی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی استار، تیم ملی نیجریه به عنوان اولین تیم از قاره آفریقا جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد و تابستان آتی باید در جام جهانی به میدان برود. ویکتور موزس که بازی‌ها خوبی در این فصل برای چلسی انجام داده است درباره حضور تیم ملی کشورش در جام جهانی گفت: امسال در شرایط خیلی خوبی قرار دارم و می‌خواهم با بهترین شرایط خودم را به جام جهانی برسانم. من نسبت به حضور نیجربه در جام جهانی خیلی خوشبین هستم و مطمئن هستم شگفتی‌ساز جام جهانی می‌شویم. کار در نیجریه خیلی شبیه به چلسی است. این‌جا اعتماد به نفس تمام بازیکنان مساعد و خوب است و هم من و هم سایر بازیکنان تیم ملی نیجربه امیدوار هستیم تا بتوانیم در روسیه بهترین نتایج ممکن را برای نیجربه کسب کنیم. ما باید در روسیه نشان دهیم که بهترین تیم آفریقایی هستیم و به همین خاطر بود که زودتر از بقیه تیم‌ها توانستیم جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاوریم.

تیم ملی نیجربه در دوره قبل جام جهانی با تیم‌های ایران، بوسنی و آرژانتین هم گروه بود و توانست بعد از آلبی سلسته راهی مرحله بعد شود ولی در این مرحله با شکست برابر فرانسه از رسیدن به مراحل پایانی جام بازماندند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج