سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: فولاد تیم سوم جدول لیگ برتر است. این تیم بزرگ‌ترین پدیده غیرمنتظره لیگ است.

به گزارش خبرگزاری موج، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در رابطه با بازی دیروز تیمش مقابل فولاد خوزستان، گفت‌: بازی سخت و نامعلوم بود. در نیمه دوم موفق نشدیم بازی را کنترل کنیم. چرا شما فولاد را دست کم می‌گیرید؟ فولاد تیم سوم جدول لیگ برتر است. این تیم  بزرگ‌ترین پدیده غیرمنتظره لیگ است. خیلی تیم قوی است و با مشکلات زیادی لیگ برتر را آغاز کردند. آن‌ها خیلی زود خودشان را پیدا کردند.

او در ادامه‌ گفت‌: ما همیشه نمی‌توانیم خیلی خوب بازی کنیم. البته من نمی‌خواهم توجیح کنم، اما ما در بازی قبلی‌مان در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان ۱۲۰ ‌دقیقه بازی کردیم. بازی ما در اهواز بود. ما همیشه در این شهر مشکل داریم. همیشه بازی ما در آن جا سخت است. حیف شد  که ما ‌دقیقه آخر بازی را باختیم، اما این فوتبال است. منچستر هم با یک بازیکن بیش‌تر در ‌دقیقه ۹۴ بازی را برده را از دست داد. با همین تساوی که به دست آورده‌ایم اختلاف‌مان را با تیم دوم جدول رده‌بندی یک امتیاز افزایش دادیم.

برانکو در ادامه‌ گفت‌: همه تیم‌های دیگر به اندازه کافی برای ریکاوری وقت داشتند و تنها پرسپولیس بود که این وقت را نداشت. شما دیدید که نفت آبادان چگونه مقابل استقلال بازی  کرد. این تاثیر بازی قبلی‌اش بود. آن‌ها ۱۲۰ ‌دقیقه بازی کردند.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که چرا تیم شما در دقایق پایانی آمار گل خورده‌اش بالا است؟ گفت‌: اصلا این چنین نیست. ما معمولا دقایق آخر به حریف‌مان گل می‌زنیم. فولاد به غیر از این گلی که در دقایق آخر به ما زد، شانس گل آن چنانی روی دروازه‌ ما ایجاد نکردند، البته آن‌ها تیم خطرناکی هستند. نیازی نیست که ما خیلی غمگین باشیم، به نظرم درست نیست که بگوییم ما بد بازی کردیم. حریف ما خیلی خوب بود.

برانکو با توجه به این که لیگ قهرمانان آسیا از بهمن ماه شروع می‌شود و فشار روی تیم بالا می‌رود، اظهار کرد: ما هر بازی برای برد به میدان می‌رویم و ریسک می‌کنیم. برای این که در بازی پیروز شویم. با این که ما می‌دانستیم بازیکنان در بازی‌های قبلی خسته هستند، اما باز هم هجومی بازی می‌کردیم.

او با توجه به درخواست تیم الغرافه قطر برای جذب مهدی طارمی، تصریح کرد: هنوز از طرف باشگاه به من چیزی اعلام نشده است. من هم چیزهایی شنیده‌ام، اما این رقم نه به درد باشگاه می‌خورد و نه به درد طارمی.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج