ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه در واکنش به احتمال اخراج زیدان گفت: حتی صحبت کردن از چنین موضوعی هم خنده‌دار است. زیدان با توجه به دستاوردهای که برای رئال داشته باید به کار خود ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، رئال مادرید در ال کلاسیکو با سه گل تن به شکست داد و همین باعث شده تا خبرهای درباره احتمال اخراج زیدان به گوش رسد.

تیری آنری، واکنش جالبی به احتمال اخراج زیدان داشت. ستاره پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه، گفت‌: حتی صحبت کردن از چنین موضوعی هم خنده‌دار است. زیدان با توجه به دستاوردهای که برای رئال داشته باید به کار خود ادامه دهد. آیا بعد از این همه موفقیت رئال کسب تنها چند نتیجه بد کابوس است؟

او درباره بازی دادن به کواچیچ به جای ایسکو در ال کلاسیکو، گفت‌: کمی به عقب برگردیم. وقتی زیدان هدایت رئال را برعهده گرفت به کاسیمرو در میانه میدان اعتماد کرد و بسیاری از این تصمیم او انتقاد کردند اما کاسیمیرو الان از بهترین‌های رئال مادرید  است و همین باعث شد تا بسیاری زیدان را مربی تاکتیکی و با دانش بدانند.

زیدان بهتر از هر کسی شرایط تیمش را می‌داند

آنری در پایان سخنانش ‌اضافه کرد:  باید به تفکرات زیدان احترام گذاشت. او یک مربی است و بهتر از هر کسی شرایط تیمش را می‌داند. رئال مادرید دو بار با زیدان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده است و قهرمان لالیگا هم شده است. حتی در ال کلاسیکو هم در نیمه اول تیم او خوب بازی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج