ستاره اروگوئه‌ای پاری ‌سن‌ ژرمن به ستایش از عملکرد خط حمله تیمش پرداخت و گفت‌: نیمار و ام‌باپه تغییر زیادی در تیم ما به وجود آورده‌اند و الان خط حمله بسیار خوبی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، خط حمله پاری ‌سن‌ ژرمن با پیوستن نیمار و ام‌باپه  به کلی متحول شده است و مثلث کاوانی به همراه نیمار و ام‌باپه هر تیمی را به وحشت می‌اندازد.

ادینسون کاوانی که در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد به ستایش از عملکرد خط حمله تیمش پرداخت و گفت‌: نیمار و ام‌باپه تغییر زیادی در تیم ما به وجود آورده‌اند و الان خط حمله بسیار خوبی داریم. با این حال برای قهرمانی در رقابت‌های بزرگ نیاز به بهتر شدن داریم. باید به تلاش خود ادامه‌ داد.

او افزود: نتایج بسیار خوبی در فصل جاری به دست آورده‌ایم و گل‌های زیادی به ثمر رسانده‌ایم. اگر در خط حمله همکاری و هماهنگ بالاتری از خود نشان دادیم اطمینان دارم که به بهترین تیم تبدیل خواهیم شد.

این ستاره اروگوئه‌ای پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان اظهار کرد: به عنوان یک تیم باید به تلاش خود ادامه‌ داد: تیمی می‌تواند نتایج بهتری به دست آورد که بازیکنان با تمرکز و تلاش بیش‌تری بازی کنند. پاری ‌سن‌ ژرمن تنها در سه بازیکن هجومی خلاصه نمی‌شود،‌ بلکه باید یک تیم باشد که همه بازیکنان وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

پاری ‌سن‌ ژرمن با اختلاف توانست قهرمانی در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ فرانسه را به دست آورد. این تیم در لیگ قهرمانان اروپا هم به عنوان تیم نخست صعود کرد و باید در مرحله حذفی به مصاف رئال مادرید  برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج