پائولینیو به دفاع از خود پرداخت و گفت: از همان اول هم نگران انتقادهایی که از من می شد نبودم. تنها تمرکز من روی کار خودم بود. من کاری به منتقدان ندارم و نمی خواستم تا آنها را متقاعد کنم.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از الموندو، پائولینیو هافبک برزیلی که در سوپر لیگ چین عملکرد خوبی داشت در ابتدای فصل به تیم بارسلونا پیوست ولی خیلی ها به انتقاد از این خرید بارسلونا پرداختند و عنوان کردند بازیکن برزیلی نمی تواند تاثیر مثبتی در تیم بارسلونا داشته باشد. با این حال پائولینیو در این فصل درخشید و توانسته است ۶ گل در لالیگا برای تیمش به ثمر برساند تا خرید ۴۰ میلیون یورویی بارسلونا ارزش هایش را نشان دهد.

در آستانه ال کلاسیکو که فردا شنبه برگزار می شود، پائولینیو به دفاع از خود پرداخت و گفت: از همان اول هم نگران انتقادهایی که از من می شد نبودم. تنها تمرکز من روی کار خودم بود. من کاری به منتقدان ندارم و نمی خواستم تا آنها را متقاعد کنم. من برای آنها بازی نمی کنم بلکه برای هم تیمی هایم بازی می کنم. سه الی چهار سال بود که به هیچ صحبتی گوش نداده بودم. مردم همیشه صحبت می کنند و صحبت خواهند کرد. الان که در بارسلونا بازی می کنم مردم من را بازیکن خوبی می دانند. زمانی هم که در تاتنهام و لیگ چین بازی می کردم کاری به رسانه ها نداشتم و تنها کار خودم را انجام می دادم.

هیچ اختلافی به پوچتینو نداشتم

او درباره شایعه اختلاف با مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام گفت: من هیچ اختلافی به پوچتینو نداشتم. بعد از جام جهانی و شکست ۷ بر یک برابر آلمان نیاز به یک ریکاوری داشتم و شرایط روحی مناسبی نداشتم و در همان فصل اول و بازیهای نخست زیر نظر پوچتینو نیز در پست غیر تخصصی بازی می کردم و همین باعث شده بود تا افت داشته باشم. بعد از رفتن به چین که به نظرم تصمیم خیلی خوبی بود توانستم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورم و بار دیگر به شرایط خوب خودم برگردم و الان هم در شرایط بسیار خوبی هستم.

پائولینیو به احتمال زیاد در دیدار فردا شنبه می تواند اولین ال کلاسیکوی دوران فوتبال خود را در لالیگا تجربه کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج